Misyonumuz

Dünyadaki güzellik ve estetik alanındaki gelişmelerini takip ederek, müşterilerimizin sağlıkla güzelleşmesini sağlamak.Kaliteden ödün vermeyerek tüm müşterilerimizin aynaya baktığında kendisindeki olumlu değişimin yüzündeki tebessümüne katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Özge Taşkın markasını ülkenin önde gelen güzellik ve estetik markası yapıp , kendi ürünlerini iç bünyesinde üreten bir dünya markası haline getirmek.

Özge Taşkın

2014 yılında Kadıköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Mersin Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliğini kazandı ve 2018 yılında bölümden mezun oldu.Çeşitli özel hastaneler ve özel sağlık kuruluşlarında sorumlu hemşirelik ve süpervizörlük yaptı. İngilizce bilmekte olup , İstanbul Üniversitesi İşletme ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi gerontoloji bölümlerinde üniversite öğrenimine devam etmektedir. 2019 yılında kendine ait sağlık kabini ve evde sağlık hizmetleri kliniğini kurdu.Kadınların iç güzelliğinin dışa da yansıtılması gerektiğini düşünen Özge Taşkın güzellik uzmanlığı ve estetik konularında eğitimler aldı.

Dr. Emrah Kaya

2012 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra yaklaşık 2 yıl Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde zorunlu görevini yaptı.Sonrasında özel kurumlarda acil hekimliği ve işyeri hekimliği yaptı.Medikalpark Hastaneler grubunda çalışırken medikal estetiğe merak salan 𝓓𝓻 Emrah Kaya estetisyenlik ,dolgu , botoks , mezoterapi , ozon terapi , kupa tedavisi ve saç ekimi konularında sağlık bakanlığına bağlı üniversite hastanelerinde ve özel kuruluşlarda eğitimler aldı.İyi derece İngilizce ve orta seviye Almanca bilmektedir.